Sponsorer

Seneste nyt

SUS-INFO

 

Post til SUS Håndbold sendes til:
Tina Heine Matthiesen, Østervej 9, 5540 Ullerslev - mobil 20 27 78 43 - mailtina.heine.matthiesen@hotmail.com

Mails til SUS Håndbold sendes til:
mail@sus-ullerslev.dk 
 

Kasserer:
Niels Ørsted, Kløvervej, 5540 Ullerslev  - mobil 26 25 01 61 - mail niels_orsted@hotmail.com

Kontingent/medlemsregistrering:
Charlotte Geismar, Engvej, 5540 Ullerslev - mobil 41 19 91 66 - mail charlottegeismar@hotmail.com

Ungdomsudvalg:
Undomsudvalgsformand og bestyrelsesmedlem:
Hanne Skyum Pedersen - mobil 20438055 - mail mhjr@pedersen.mail.dk

  • Kontakt til U14, Sportslige målsætninger, Kontakt til Cafeteria og hal, Budget, Koordinator til "idol-trænere" fra seniorhold, Trænertøj og klubdragter til spillere, Administrator Facebookgruppe - Børne og ungdomstrænere.

Pia Aleksandrovietz- mobil 24470597 - mail piaoerbech@hotmail.com

  • Kontakt til U18, Admistrator facebook - trænere, Trænere - rekrutering, Kontakt til holdfællesskaberne SN, SUS NYBORG

Hanne Nørrisgaard - mobil 24422441 - mail jan-hanne@tdcadsl.dk

  • Kontakt til U10, Træningstider, sammen med seniorudvalget, Tilmelding til stævner, Kontakt til Spar Nord Cup udvalget.

Malene Hansen - mobil 28774480 - mail manse819@hotmail.com

  • Tilmelding til turnering FHF, Kamppåsætning.

Linda Kristensen - mobil 20144930 - mail l.westring.k@gmail.com

  • Assisterende på trænere rekrutering,Kontakt til U12.

Thomas Rasmussen - mobil 21609607 - mail thsmed73@gmail.com

  • Kontakt til U06 - U08, Kontakt til FHF/HRØ.

Erik Bach Jensen - mobil 22436774 - mail erikbachjensen@gmail.com

  • Kontakt til skolen (træningssessioner og "lukkedage" v/ skolearragementer), Håndboldintrodage for 2. & 3. klasse, Håndboldskole tilmelding.

Henriette Godskesen - mobil 20480009 - mail henriettegodskesen@gmail.com

  • Kontakt til U16, Nøgler og koder til tøjskabe (sammen med Henning Caspersen)


Seniorudvalg:

Seniorudvalgsformand & bestyrelsesmedlem:
Michael Hedeager, tlf. 60613495, mail michaelhedeager1@gmail.com

Mette Rasmussen, tlf. 28692958, mail mette-ras91@hotmail.com
  • Kontaktperson for dame 3. div.

Helle Heine Nowack, tlf. 28183065, mail heinenowack@os.dk
  • Kontaktperson for dame fynsserie og dame serie 2 og dame serie 3
Heine Christiansen, tlf. 30700001, mail HCH@3Cretail.dk
  • Dommere til træningskampe og døm-selv

Kim Rasmussen, tlf. 31149562, mail kim-ra@hotmail.com

  • Kontaktperson for herre serie 1

Ole Ørbech, tlf. 42721697

  • Kontaktperson for herre serie 2 & herre serie 3
Simone Knudsen, tlf. 29283536, mail simone_rknudsen@hotmail.com
  • Kontakt til



 
Sponsorudvalg:
  • Kontakt til sponsorer og samarbejdspartnere, reklameaftaler og sponsorater, julekalendere, kampbolde, halreklamer mm
Niels Ørsted (fmd.) - mobil 26 25 01 61- mail:niels_orsted@hotmail.com

Kim Rasmussen - mobil 31 14 95 62 - mail: kim-ra@hotmail.com

Kenneth Rasmussen - mobil 93 88 89 94 - mail: kenneth_rasmussen88@hotmail.com

Palle Matthiesen - mobil 21 27 10 96 - mail: matthiesen@mail.dk

Kenneth Juhl Markvardsen - mobil 41 60 73 57  - mail: kenneth_jp@hotmail.com

Lasse Kok Hansen - mobil 22 95 87 18 - mail: lasse_kok_hansen@hotmail.com





Nyheder

Sponsorer